Blaty kuchenne

ozdoby

Dzięki wyspecjalizowanemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wieloletniemu doświadczeniu w produkcji blatów kuchennych możemy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom projektowym i montażowym. W naszej pracowni chętnie wykonamy blat kuchenny dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb, bo taki powinien być blat z kamienia wykonany na zamówienie. Na wstępie, jeżeli nie są Państwo zdecydowani na konkretny materiał, omówimy dobór materiału, jaki spełni Wasze oczekiwania. W kolejnym kroku przedstawimy możliwości, jakie możemy wykonać w danym materiale, takie jak:

  • omówienie rodzaju wycięcia otworu na zlew (komora zlewowa podwieszana, wpuszczana lub licowana – na równi z blatem). Jeżeli nie jesteście zdecydowani na konkretny model zlewu, pomożemy w jego dobraniu.
  • omówienie rodzaju wycięcia otworu na płytę grzewczą (tradycyjnie wpuszczana lub licowana – na równi z blatem)
  • omówienie rodzaju ociekacza: rowków ociekowych lub pochylni ociekowej
  • omówienie rodzaju krawędzi, pogrubień blatu lub pocienień
  • omówienie innych detali wchodzących w skład projektu.

Standardowe grubości blatów kuchennych to 12 mm, 20 mm i 30 mm. Potrzebujesz innej grubości blatu? Zadaj nam pytanie wyceny@rosita.pl

Blaty kuchenne możemy wykonać z kamienia naturalnego (kwarcyt naturalny, granit), konglomeratu kwarcowego (silestone, Pamir, technistone, konglomerat kwarcowy Rosita), spieków kwarcowych (Laminam, Neolith) czy Dektonu.

Nicponia 16
83-140 Gniew

Tel: 697 214 824
Tel: 697 434 824

Mail: wyceny@rosita.pl

}

Skład kamienia czynny
pon–pt  7.00 - 17.00